Jutro Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek, 2 lipca, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza wszystkich czcicieli Serca Jezusowego na godz. 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.
W piątek, 3 lipca, o godz. 6.30 Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy wszystkich narodów.
W sobotę, 4 lipca, o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30 oraz nowenna do Małgorzaty Marii Alacoque przed przyjęciem Jej relikwii. Przed Mszą św. różaniec w intencji pokoju na świecie.
Jutro składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej, a za tydzień na WSD. Za tydzień również zaprzyjaźniony misjonarz o. Marek Krysa, rodem z parafii Korczowa, który od 8 lat pracuje na misji Mwandoya, diecezja Bariadi, Tanzania będzie zbierał ofiary na budowę internatu. W gazetce e-mail od ks. Marka.
Pierwszy turnus wakacyjnych wyjazdów do Mikoszewa wyruszy z placu kościelnego w niedzielę 28.06, o godz. 23.00. Drugi turnus – w niedzielę 5.07, również o godz. 23.00.
Oaza młodzieżowa u Królowej dziękuje wszystkim, którzy byli obecni na Festiwalu Wieczornym i za wszystkie złożone ofiary. Zebrano 3961,4 zł. Całość została przeznaczona jako dofinasowanie dla uczestników rekolekcji wakacyjnych. Wielkie Bóg zapłać.
Do 4.07 trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w księgarni, u ks. Gerarda oraz przez internet i numer telefonu – dane na plakacie. 5 lipca o godz. 6:30 Msza św. pod przewodnictwem abp. Adama Szala i wyjście naszej grupy. Od 5 do 14 lipca zapraszamy codziennie o 17:30 do naszego kościoła na pielgrzymkowy różaniec. Będziemy modlić się w intencji pielgrzymki, pielgrzymów i ich intencji, z którymi idą na Jasną Górę. Można też przekazać własne intencje, które pątnicy będą omadlać w czasie pielgrzymki. Kartki z prośbami wystarczy wrzucić do pudełka stojącego przy obrazie Jana Pawła II.
Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę, o 8.00 parafian z ul. Zielińskiego, blok 9.