Dzisiaj po Mszy św. o 9.30 wolontariusze kampanii społecznej Fala Życia będą kwestować pod kościołem na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin.

   Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.

   Bractwo Szkaplerzne zaprasza na nowennę przed świętem NMP z Góry Karmel w dniach 7 – 15 lipca, po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę 14 lipca po Mszy św. o 9.30.

   W środę, 10.07 o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą możemy wesprzeć działalność rozgłośni. Po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

   W niedzielę, 14 lipca, kazania na Mszach św. od rana do 12.15 włącznie będzie głosił Ojciec Krzysztof, karmelita z Przemyśla. Będzie możliwość przyjęcia szkaplerza i duchowego przygotowania do Seminarium Odnowy Wiary.

   Dzisiaj składka na WSD, za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspierać będziemy modernizację naszej Świątyni.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 9, kl. 1, 2 i 3.