Wyjazd na II turnus Wyprawy nad Morze w niedzielę, 23.06, o godz. 22.00 z placu przy kościele.

   Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

   Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym (APDC) odbędzie spotkanie 24 czerwca, w poniedziałek, o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

   W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

   Ogłaszamy możliwość wyjazdu autobusem na przywitanie pielgrzymów jasnogórskich. Więcej informacji i zapisy u ks. Piotra. 

   Oaza Młodzieżowa bardzo serdecznie dziękuje za obecność wszystkim gościom Festiwalu Wieczornego „Lubię być z nią” oraz za ich ogromną ofiarność – zebrano 5627,74 zł, z czego prawie 5 tys. zł. zostanie przeznaczone na dofinansowanie dla uczestników rekolekcji, a reszta na dalszą działalność Oazy u Królowej.

   W czasie wakacji kontynuowane są zajęcia sportowe z tenisa oraz bilardu w Auli Fatimskiej nad kościołem we wtorki, środy i piątki w godzinach 14.30 – 17.30. Zajęcia prowadzi Piotr Maciałek, zwycięzca 14 turniejów tenisa stołowego na terenie całego województwa podkarpackiego, a także 4 turniejów bilardowych – Mastersa oraz w odmianę 8 i 9 bil.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 7, kl. 1, 2 i 3.