Wyjazd na I turnus Wyprawy nad Morze w niedzielę, 16.06, o godz. 22.00 z placu przy kościele.

   W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze święte dla Szkół: godz. 8:00 – szkoły średnie; 9:00 – Szkoła Podstawowa nr 1; 10:30 – PSONI koło w Jarosławiu. Przypominamy o możliwości wcześniejszej spowiedzi w tygodniu, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.

Chór Parafialny i Oaza Młodzieżowa zapraszają na Wieczór Uwielbienia w piątek, 21 czerwca, który rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18.00.

   W sobotę, 22.06, po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów Jasnogórskich. Zachęcamy do zapisów na pielgrzymkę.

Mamy 2 wolne miejsca w Domu Dziennego Pobytu dla seniorów, działającym przy naszej Parafii, informacje pod numerem telefonu 797 919 614 (w godz. 8.00 – 15.00).

W naszej Parafii można w każdą niedzielę uczestniczyć w od 18.00 do 20.00 w spotkaniach Anonimowych Narkomanów. Na spotkanie w sali nad Kawiarenką może przyjść każdy, kto czuje w sobie zniewolenie. W I niedzielę miesiąca zapraszamy dodatkowo osoby przejęte tym nałogiem u innych osób, szukające sposobu, aby im pomóc.

   Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej Świątyni – ostatnia taca i przelewy to łącznie 20 322,60 zł.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 6, kl. 1, 2 i 3.