Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w procesji eucharystycznej ulicami naszej Parafii. Szczególne podziękowanie dla dzieci i ich rodziców. Tak samo bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali ołtarze. I tak Siostrom Służebniczkom z ul. Ks. Lisińskiego, Rodzinom Różańcowym z ks. Piotrem, młodzieży z Oazy z ks. Gerardem i Honorowej Straży i Żywemu Różańcowi z ks. Proboszczem. Bóg zapłać. W wielu oknach było widać emblematy eucharystyczne. Dziękujemy panom posługującym przy baldachimie i ministrantom niosącym feretrony. Bóg zapłać Policji z naszej komendy jarosławskiej za pomoc  w organizacji ruchu drogowego.

   Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli św. Ojca Pio 12 czerwca (w środę) do kaplicy o godz. 15.00 na celebrację Dnia Komunii z okazji 22. rocznicy kanonizacji O. Pio. W tym dniu Bractwo Szkaplerzne zaprasza też do wspólnych modlitw w intencji o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Szkaplerznej dla Księdza Proboszcza w 34 rocznicę święceń kapłańskich.

   W środę, 12.06. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą możemy wesprzeć działalność rozgłośni. Natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

   W piątek, 14.06, przy Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych, ul. Świętego Ducha 1 odbędzie się charytatywna impreza z występami, degustacją, pokazami, zajęciami z tańca, konkursami, grami i zabawami itp. Zysk przeznaczony będzie na rzecz Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Jarosławiu, działającej przy ul. ks. Lisińskiego.

   Mamy 2 wolne miejsca w Domu Dziennego Pobytu dla seniorów, działającym przy naszej Parafii, informacje pod numerem telefonu 797 919 614 (w godz. 8.00 – 15.00).

   Zapraszamy do udziału w 45-kilometrowej pielgrzymce rowerowej do Sanktuarium w Tuligłowach. Wyjazd 15 czerwca o godz. 9.00. Więcej informacji w gazetce, zapisy w księgarni.

   Dziś 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej Świątyni. Bóg zapłać za duchowe i materialne wsparcie.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 5, kl. 4 i 5.

Burmistrz Miasta Marcin Nazarewicz, Przewodniczący Rady Miasta Piotr Kozak oraz Przeor Klasztoru OO. Dominikanów o. Marek Grubka zapraszają w najbliższą środę, 12 czerwca do wspólnego świętowania Dnia Patrona Miasta Jarosławia bł. o. Michała Czartoryskiego. W programie wydarzenia m.in. wręczenie aktu nadania Honorowego Obywatelstwa Miasta Jarosławia oraz PRAPREMIERA MONODRAMU „JAŚ” w wyk. Błażeja Michalskiego – aktora teatralnego i telewizyjnego, związanego z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Będzie też można bliżej poznać postać naszego Patrona wybierając się już dzisiaj o godz. 15.00 na spacerek po mieście z przewodnikiem. Zbiórka przy kamienicy z muralem o. Michała Czartoryskiego.

   Ogłoszenie Oazy:

Oaza u Królowej zaprasza w sobotę 15 czerwca na Festiwal Wieczorny “Lubię być z nią”. Odbędzie się na placu obok Kościoła. Początek o godz. 19:00. W jego trakcie będą zbierane fundusze na wyjazdy na rekolekcje wakacyjne dla młodzieży. Na Ryneczku Pyszności będą do wyboru różne wyroby cukiernicze, które wyszły spod ręki naszej młodzieży. Na scenie o godz. 20:00 rozpoczniemy tytułowy Koncert pod gołym niebem. Poprowadzi go i wystąpi młodzież z naszej Oazy. Repertuar będzie naprawdę bardzo szeroki. Polecamy zabrać ze sobą coś do okrycia oraz do siedzenia – koc, krzesełko albo leżak. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór!