Codziennie o godz. 17.30 odprawiamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy szczególnie dzieci, które w ramach nabożeństw będą zbierać tematyczne naklejki.

   W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).

   We wtorek, 7 maja, po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.    
   W środę, 8 maja, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą. Tego dnia o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą możemy wesprzeć działalność rozgłośni. Natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

   W piątek, 10 maja, początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

   W niedzielę, 12 maja, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń. Po Mszy św. o godz. 9.30 przejdziemy w różańcowej procesji dookoła kościoła, modląc się w intencji Polski.

   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

   11 maja młodzież z naszej Oazy będzie przeprowadzać zbiórkę złomu na terenie naszej parafii. Prosimy wszystkich parafian posiadających elementy nadające się na złom, aby zgłaszali się do zakrystii po Mszach lub telefonicznie do p. Jurka Przybyło, tel. 605 558 385. Cały dochód z tej zbiórki zostanie przeznaczony dla młodzieży na rekolekcje wakacyjne. Osoby spoza parafii również mogą wziąć udział w tej akcji. Więcej informacji przy zgłoszeniach.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 3, kl. 1, 2 i 3.