Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

   W środę na spotkanie formacyjne zapraszamy uczniów klas szóstych. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, Mszę świętą i spotkanie formacyjne.

   We czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

   Bractwo Matki Bożej Szkaplerznej zaprasza na adorację i spotkanie w czwartek, 16.05, na godz. 15.00 do kaplicy.

   Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

   W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

   W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kończy się okres wielkanocny.

   W wigilię Zesłania Ducha Świętego, 18.05, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18:00. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.  Chętne osoby do animowania śpiewu podczas nabożeństwa zapraszamy na próbę w poniedziałek po Mszy wieczornej. 

   Za tydzień składka na parafie potrzebujące pomocy.

   Już dziś zapraszamy na 26 maja, na parafialny Piknik Rodzinny przy naszym kościele, który rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11.00 z błogosławieństwem rodzin i marszem im. rotm. Pileckiego, a kontynuować będziemy na placu kościelny od godziny 15.00. Honorową Straż i Żywy Różaniec prosimy o wypieki domowe na ten dzień, gdy świętować będziemy też Dzień Dziecka i Matki.

   Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę. Zachęcamy do pielgrzymowania z naszą jarosławską grupą. Więcej informacji i zapisy u ks. Piotra.

   W księgarni dostępne są albumy z beatyfikacji Rodziny Ulmów, będące zarazem cegiełką na powstanie Centrum Dziedzictwa Błogosławionej Rodziny Ulmów, cena to 100 zł.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 3, kl. 4 i 5.