Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

   Jutro święto NMP Matki Kościoła, drugi dzień Zielonych Świątków. dodatkowa Msza św. o godz. 11.00.

   Jutro, w 3. poniedziałek miesiąca, o godz. 16.30 spotkanie APDC w szarej salce obok Kawiarenki.

   Również jutro rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka.

   We wtorek rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

   W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

   W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 4, kl. 1, 2 i 3.

   Dzisiejsza składka jest przeznaczona na parafie potrzebujące pomocy.

   Bóg zapłać za składkę w ubiegłą niedzielę. Ostatnia taca i przelewy to łącznie kwota 22 396,65 zł, którą w całości przeznaczamy na prace w naszym kościele. Powoli dobiega końca montaż ołtarzy na filarach dla relikwii naszych świętych patronów. Czekamy na kolejną partię ławek. Sporo prac wykonaliśmy na piętrze naszej świątyni. Za wszystko Bogu niech będą dzięki.

   Serdecznie zapraszamy za tydzień, w niedzielę, 26 maja, na parafialny Piknik Rodzinny przy naszym kościele, który rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11.00 z błogosławieństwem rodzin i Marszem im. rotm. Witolda Pileckiego, a kontynuować będziemy na placu kościelnym od godziny 15.00. Tego dnia świętować będziemy też Dzień Dziecka i Matki.