Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw.

   W poniedziałek, 22.04, na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne, zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 7.

   We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

   Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli św. O. Pio na wtorek, 23.04, o godz. 17.00 na nabożeństwo, Mszę świętą i spotkanie formacyjne.

   W środę 24.04, na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne, zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 8.

   Za tydzień w niedzielę, 28.04, na mszy o godz. 11:00 przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Z tej racji Msza święta z godz. 12:15 zostanie przesunięta na godz. 12:30.

   Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin w sobotę od godz. 16:30. 

   Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej przeżywać będziemy w niedzielę, 5 maja, o godz. 11:00. W piątek 26 kwietnia na spotkanie organizacyjne po Mszy wieczornej zapraszamy dzieci rocznicowe i ich rodziców. 

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 2, kl. 1, 2 i 3.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej Świątyni – ostatnia taca i przelewy to łącznie 22 106,19 zł

   Dziś w całym powiecie jarosławskim trwa akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” czyli publiczna zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum im św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Specjalnie oznakowani wolontariusze stoją z puszkami przed kościołami i za złożoną ofiarę dają sztucznego żonkila lub pamiątkową naklejkę. Cel piękny i wartościowy dlatego starajmy się wesprzeć tę cenną akcję na rzecz Hospicjum.