Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia, uroczysta Koronka przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00, połączona z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym. Zachęcamy do częstego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia – w Polsce za jej odmówienie w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Chorzy mogą ten odpust zyskać poza kościołem.

   Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

   W poniedziałek (przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

   Zapraszamy do udziału w uroczystościach Katyńsko-Smoleńskich, które odbędą się w Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu dnia 10 kwietnia (środa). Rozpoczęcie o 11.00 Mszą św. pod przewodnictwem abp. Adama Szala, następnie Apel Poległych i składanie wiązanek kwiatów.

  W środę, 10.04, po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

   Dzisiejsze składka przeznaczona jest na WSD, a składka do puszek na potrzeby Caritas. Za tydzień 2. niedziela miesiąca, modlitwą i ofiarą będziemy wspierać modernizację naszej Świątyni.

Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Tuligłów, przez Chłopice. Cała trasa w prostym wariancie liczy 45 km, możliwość wydłużenia o 10 km i podjazd pod krzyż w Tuligłowach. Cena: 15 zł, zapewniamy napoje, drożdżówki i samochód serwisowy. Wyjazd spod kościoła w sobotę, 20.04, o godz. 9.00 (może ulec zmianie w przypadku niesprzyjającej pogody). Zapisy w księgarni (tel. 882 324 158), w Betanii (tel. 665 436 256) lub mailowo: nmp-kp@wp.pl

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy sobotę o godz. 10 parafian z ul. Kopernika, blok 1, kl. 4, 5 i 6.