W niedziele Gorzkie Żale o godz. 17.00, a w piątki Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. tj. ok godz. 9.00, następnie dedykowana dla dzieci i rodziców o 16.00, o 17.15 i bezpośrednio po Mszy św. wieczornej tj. ok. 18.30. W Wielkim Poście w dni powszednie dodatkowa Msza św. o godz. 8.30.

   Dzisiaj, przez całą niedzielę, będą u nas relikwie św. Szarbela. 15 min przed każdą Mszą świętą  krótka katecheza poświęcona św. Szarbelowi.

   W środę, 13.03. o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą możemy wesprzeć działalność rozgłośni.

   Również w środę po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

   W sobotę 16 marca członkowie Bractwa Szkaplerznego podejmą indywidualnie modlitwę za Ojczyznę w kościele lub kaplicy, za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej.

   Zachęcamy uczniów klas ósmych do zapoznania się z ofertą edukacyjną Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. To katolicka szkoła, bez czesnego, wyróżniająca się niewielką liczbą uczniów w klasach i wysokimi wynikami matur. Szczegóły na plakacie i stronie szkoły.

   Chór zaprasza wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych w swoje szeregi, próby w poniedziałki i środy o 18.45 w salce nad Betanią.

   W piątek, 22.03, Mszą św. o godz. 18 rozpoczną się nauki przedmałżeńskie prowadzone w naszej parafii. Zapisy w księgarni, tel. 882 324 158.

   Dziś 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej świątyni.

   Za tydzień, w niedzielę 17.03. po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Pomoc świąteczną dla potrzebujących.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Czechowskiego.