W niedziele Gorzkie Żale o godz. 17.00, a w piątki Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. tj. ok godz. 9.00, następnie dedykowana dla dzieci i rodziców o 16.00, o 17.15 i bezpośrednio po Mszy św. wieczornej tj. ok. 18.30. W Wielkim Poście w dni powszednie dodatkowa Msza św. o godz. 8.30.

   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

   Dzisiaj gości u nas „Wspólnota Cenacolo”, pomagająca ludziom, którzy żyli w ciemności odnaleźć prawdziwy sens życia poprzez oparcie na trzech filarach: pracy, modlitwy oraz budowania relacji z drugim człowiekiem. Po Mszach św. będzie możliwość uzyskania informacji o wspólnocie, a także wsparcia jej poprzez nabycie własnoręcznie wyrabianych dewocjonaliów.

   We wtorek spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Msza św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie.

   W środę, 6.03, po Mszy św. o godz. 18 spotkanie Akcji Katolickiej.

   W czwartek, 7 marca, w kościele pw. św. Doroty w Markowej modlitwy przy relikwiach bł. Rodziny Ulmów w intencji Ojczyzny, rolników i o Boże błogosławieństwo w pracach polowych. Rozpoczęcie różańcem o godz. 16.30, a o 17.00 Msza św.

W piątek, 8 marca, o godz. 18.45 spod naszego kościoła wyruszy Droga Krzyżowa prowadząca ulicami naszej parafii. Serdecznie zachęcamy do udziału. W wydrukowanej gazetce błędnie podana jest poniedziałkowa data.

   W piątek Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.

   Dziś składka na WSD. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na misje Ad Gentes – do puszek zebrano 2 629,73 zł. Za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę będziemy wspierać modernizację naszej świątyni.

   Za tydzień, 10 marca, przez całą niedzielę będą u nas relikwie św. Szarbela. 15 min przed każdą Mszą świętą  krótka katecheza poświęcona św. Szarbelowi.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. 29 listopada.

   Na prośbę naszych Parafian wystawiamy kosze na dary dla ubogich. Niech jałmużna wraz modlitwą i postem pomogą nam wszystkim podążać  drogą Wielkiego Postu.