Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

   W środę, 10.01. o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara, ofiarą możemy wesprzeć działalność Radia. Zapraszamy szczególnie mieszkańców ul. Kalinki, Poniatowskiego i Królowej Jadwigi, którzy będą przeżywać w kościele swoje spotkanie kolędowe.

   Również w środę po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

   W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Oazy Młodzieżowej.

   W sobotę o godzinie 10.00 w Sali nad kawiarenką spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

   W niedzielę, 14.01, na Mszy św. o 9.30 będziemy gościli chór z I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, a po Mszy odbędzie się krótki koncert kolęd i pastorałek w ich wykonaniu. Serdecznie zapraszamy.

   Z osobistą wizytą duszpasterską wybieramy się do naszych parafian na osiedlu Kopernika zaczynając od bl. nr 1 – kolęduje ks. Robert, od 10-tki – ks. Gerard. Na os. Prośbów – ks. Piotr, a ks. Proboszcz przy ul. 3-go Maja. Zawsze można się kontaktować i wg uznania ustalać czas wizyty. Planujemy, że każdy z nas w każdy dzień odwiedzi po ok. 20 rodzin. Ministranci dzień wcześniej zapowiedzą kolędę i podadzą w przybliżeniu czas wizyty. Bardzo prosimy przygotować krzyżyk, świece i w miarę możliwości wodę święconą. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc. Pozostałych parafian zapraszamy w tym roku na Kolędę do kościoła połączoną z Nowenną, Mszą św. i spotkaniem kolędowym z błogosławieństwem i przekazaniem broszury kolędowej o godz. 17.30 w poszczególne środy stycznia.

   Obrazy Serca Pana Jezusa znajdują się: 1. ul. Poniatowskiego 35; 2. os. Kopernika 3; 3. os. Kopernika 7; 4. ul. 3-go Maja 35; 5. ul. Zielińskiego 9; 6. os. Prośbów 11; 7. ul Przemyska.

   W styczniu, z racji kolędy, kancelaria parafialna czynna w godz. 8.00 – 9.00.

   Za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę będziemy wspierać modernizację naszej Świątyni.

   Dziś składka na WSD.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Reymonta, blok 2.