Przypominamy o dzisiejszym, niedzielnym koncercie kolęd, zapraszamy na Mszę św. z oprawą chóru o godz. 16.00 i koncert po Mszy ok. 16.45.

   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

   W czwartek, 1.02, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na godz. 16.30 wszystkich czcicieli Serca Jezusowego na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentem w kościele.

Z kolei Dzieło Pomocy Powołaniom zaprasza w I czwartek miesiąca na modlitwy i Mszę św. na godz. 17.30.

   W piątek, 2.02, Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30. O godz. 18 Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy i oziębłość ludzi. Składka tego dnia będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.

   W sobotę, 3.02, wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo świec i jabłek. Tego dnia o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

   Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

   Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

Zapraszamy na kolejną niedzielę, 4 lutego, na godz. 9.00, na prelekcję o św. Charbelu, a następnie Mszę św. za chorych, odprawioną przy relikwiach św. Charbela

Obrazy Serca Pana Jezusa obecnie znajdują się: 1. ul. Poniatowskiego – domy prywatne, 2. os. Kopernika 4, 3. os. Kopernika 8, 4. ul. 3. Maja 37, 5. ul. 3. Maja 50, 6. os. Prośbów 12, 7. ul. Przemyska 27

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Reymonta, blok 9.