Dziś Niedziela Słowa Bożego.

   Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Ojca kapucyna Roberta Krawca – Krajowego Asystenta Grup Modlitwy Ojca Pio. Po każdej Mszy św., przy stoliku, będzie można za ofiarę zaopatrzyć się w książki i materiały o św. Ojcu Pio.

   W poniedziałek, spotkanie formacyjne dla bierzmowanych z klas 7 – Msza św. o godz. 18.00, następnie spotkanie w kaplicy na plebani.

   We wtorek, 23.01, na godz. 17.00 zapraszamy na koncert Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina.

   W środę na godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie kolędowe tych wszystkich, którzy z jakichś powodów nie mogli uczestniczyć wcześniej w środowej kolędzie. Tak samo można zgłaszać w zakrystii, jak i w księgarni zaproszenie na kolędę w Waszych domach.

   W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

   W czwartek spotkanie rodziców młodzieży z klas 8, która w tym roku ma przyjąć sakrament Bierzmowania i młodzieży z kl. 6 i 8. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00  i spotkanie organizacyjno–formacyjne.

   28.01, w niedzielę, odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru naszej parafii i chóru z parafii Munina pod dyrekcją naszej Pani dyrygent Magdaleny Lipczyńskiej-Gąsior. Początek na Mszy św. o godz. 16:00, a po Mszy, ok. 16:45, dalsza część koncertu.

Obrazy Serca Pana Jezusa znajdują się na: 1. Ul. Poniatowskiego 37,  2. os. Kopernika 4,  3. os. Kopernika 8,

4. 3-go Maja 37,  5. ul. Królowej Jadwigi, 6. os. Prośbów 13, 7. ul. Przemyska 13. 

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Reymonta, blok 7.