W poniedziałek, 15.01, o godz. 16.30 w kaplicy spotkanie APDC – Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Serdecznie zapraszamy.

   Bractwo Szkaplerzne zaprasza we wtorek, 16.01, na godz. 15.00 do kaplicy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację NSPJ oraz Matki Bożej Szkaplerznej, a następnie spotkanie formacyjne.

   W środę, 17.01, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie mieszkańców ul. Legionów, Paderewskiego, Sikorskiego, Lisińskiego, Reymonta, Zielińskiego i z pozostałych ulic, dla których będzie to spotkanie kolędowe.

   W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

   W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona naszej Archidiecezji. Zachęcamy do modlitwy w jej intencji.

Serdecznie zapraszamy na nocną, cichą adorację Najświętszego Sakramentu w piątek, 19.01, w godz. od 21.00 do 6.30 w Kaplicy na plebanii.

   Za tydzień, 21.01, Niedziela Słowa Bożego – gościem naszej Parafii ze Słowem Bożym będzie ojciec Robert Krawiec OFMCap – krajowy asystent Grup Modlitwy Ojca Pio. Nasza parafialna Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza czcicieli św. o. Pio dodatkowo w tym dniu na godz. 15.00, aby po koronce do Bożego Miłosierdzia uczestniczyć w obrzędzie złożenia Obietnicy Wierności Ewangelii – zgodnie z duchowością ojca Pio z Pietrelciny. Zelatorka Grupy – Halina Potoczna.

   We wtorek, 23.01, na godz. 17.00 zapraszamy na koncert Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina.

Obrazy Serca Pana Jezusa obecnie znajdują się: 1. ul. Poniatowskiego 33, 2. os. Kopernika 3, 3. os. Kopernika 8, 4. ul.3-go Maja 35, 5. 3-go Maja 24, 6. os. Prośbów 13, 7. ul. Przemyska.

   Dziś 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej Świątyni.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o godz. 10 parafian z ul. Reymonta, blok 5.