Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

   Roraty są sprawowane w dni powszednie Adwentu o godz. 6.15, serdecznie zapraszamy.

   Dzisiaj i w każdą niedzielę do Bożego Narodzenia w kościele Oaza młodzieżowa rozprowadza sianko na stół wigilijny. W pozostałe dni będzie je można nabyć w księgarni. Zachęcamy do zakupu i wsparcia ich działania. 

   W poniedziałek (11.12) po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

   We wtorek (12.12) spotkanie dla bierzmowanych z klasy 7 – Msza i spotkanie w grupach.

   W środę (13.12), o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą podczas nowenny możemy wesprzeć jego działalność.

   Również w środę, po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

   W czwartek (14.12) na spotkanie formacyjne zapraszamy uczniów klas szóstych i ósmych przygotowujących się do bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 17:15.

   W tym miesiącu w piątek (15.12) Bractwo Szkaplerzne spotka się z Grupą Modlitwy Ojca Pio o godz. 17.00 w kościele na nabożeństwie adoracyjnym. Po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne tych grup w kawiarence na temat: „uczestniczę we wspólnocie Kościoła” – czerpiąc wzór ze Świętych.

   W dniach 15, 16 i 17 grudnia 2023 r.  w naszej parafii trzydniowe katechezy przedmałżeńskie. Zapisy w księgarni i mailowo na adres: nmp-kp@wp.pl

   Spowiedź planujemy w naszej parafii w piątek, 22.12, od 9.00 do 12.00, po południu od 15.00 do 17.00.

  Za tydzień (17.12) po każdej Mszy świętej odbędzie się kiermasz pierników świątecznych. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację Ritki Piekarz (więcej informacji o małej Ricie w gazetce). Bardzo prosimy o otwartość serca na ten szczytny cel.

   Dzisiaj 2. niedziela miesiąca, modlitwą i ofiarą na tacę będziemy wspierać modernizację naszej Świątyni.

   Składka do puszek przeznaczona jest na pomoc Kościołom na Wschodzie.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o 10 parafian z ul. Legionów – kamienice i domy prywatne.