Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe.

   We wtorek spotkanie formacyjne dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00. Po mszy spotkanie formacyjne.

   W środę, 8 listopada, o godz. 17.15 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą podczas nowenny możemy wesprzeć jago działalność.

   Również w środę, po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

   W czwartek, 9 listopada, w kościele pw. Chrystusa Króla przewodnictwem Arcybiskupa odbędzie się pod dekanalne dziękczynienie za beatyfikację Rodziny Ulmów. Rozpoczęcie konferencją o godzinie 17.00, natomiast o godz. 18.00 Msza św. z przekazaniem relikwii.

   W piątek spotkanie Oazy Młodzieżowej – początek o 17:15 salce nad kawiarenką, potem Msza i spotkanie w grupach.

  W sobotę spotkanie Oazy Dzieci Bożych od godz. 10.00 w sali nad Betanią.

   W sobotę Narodowe Święto Niepodległości, obchody miejskie rozpoczną się o godz. 9:45 na placu Mickiewicza, Msza św. w Kolegiacie o godz. 10.30.

   W niedzielę za tydzień, o godz. 9.30 i 11.00 uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów do Naszego Kościoła.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy wyjątkowo w piątek po Mszy wieczornej parafian z ul. Legionów, blok 8.

   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Głoszący w ubiegłym tygodniu kazania Misjonarz od Ojców Oblatów rozprowadzając kalendarze zebrał 8830 zł. „Bóg zapłać”.

    Za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę będziemy wspierać modernizację naszej świątyni.