Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek (27.11)  od 7.30 do 17.15. w kościele. Jest to dzień wyznaczony dla nas przez ks. Arcybiskupa. Prosimy o mobilizację. Znajdźmy wszyscy przynajmniej pól godziny dla Pana Jezusa.

    Dzisiaj po Mszy Świętej o 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu („O Jezu najsłodszy, Odkupicielu rodzaju ludzkiego…). Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

   Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe, w środę wieczorem ostatnia Msza w intencji osób wypominanych.

   W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

   W czwartek, 30 listopada, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ  zaprasza o godz. 16.30 wszystkich czcicieli Serca Pana Jezusa na Godzinę Świętą tj. adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

   W piątek, 1 grudnia, o godz. 18 Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy wszystkich ludzi.

   W sobotę, 2 grudnia, o godz. 17 Nabożeństwo  Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

   W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30, wcześniej odmawiamy różaniec w intencji pokoju na świecie.

   Za tydzień I Niedziela Adwentu. Podczas Mszy o godzinie 11:00 poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom komunijnym. Zapraszamy Rodziców i dzieci. 

Również za tydzień pod naszym kościołem świąteczna zbiórka dla ubogich . Dla wszystkich dobroczyńców mamy przygotowane figurki Dzieciątka Jezus.

   W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

   Za tydzień składka na WSD.

  Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę o 10 parafian z ul. Legionów, blok 22.