Dzisiaj w naszym kościele kazania będą głosić księża oblaci. Po Mszy św. będzie można nabyć kalendarz na nowy rok 2024.

   Serdeczne Bóg zapłać w imieniu ojca Leonarda za ofiary na budowę świątyni w Homlu – 10 558,31 zł, 30 EUR i 40 USD.

   We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych.

   W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg porządku niedzielnego. O 14.00 Msze św. na wszystkich jarosławskich cmentarzach oraz procesje modlitewne.

   W czwartek Dzień Zaduszny. W naszym kościele oprócz Mszy św. o 6.30, 7.00 w kaplicy i 18.00 będą jeszcze o 8.00, 9.30 i o 16.00. Składkę w tym dniu należy traktować jako  jałmużnę dla ubogich.

   W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych, za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

W listopadzie można codziennie zyskiwać odpust zupełny za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 XI odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.

   Codziennie od 3 listopada o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Kartki wypominkowe obok gazetek oraz  w księgarni.

    Młodzież z oazy przez cały październik, w każdą niedzielę sprzedaje znicze. Znicze będą sprzedawane również w pn. i wt. po Mszy św. wieczornej oraz w uroczystość Wszystkich Świętych, do południa. Zysk będzie przeznaczony na własną działalność oraz na cele charytatywne.

  W sobotę spotkanie Oazy Dzieci Bożych od godz. 10.00, w sali nad Betanią.

    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

    W czwartek, 2 listopada, na godz. 16.45 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza czcicieli Serca Jezusowego na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

     Członkowie Dzieła Pomocy Powołaniom spotkają się w pierwszy czwartek miesiąca listopada po Mszy św. wieczornej w kaplicy na modlitwę.

    W piątek, 3 listopada, o godz. 18 Msza św. wynagradzająca  Sercu Pana Jezusa za grzechy wszystkich ludzi.

    W sobotę, 4 listopada, o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

     W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30, wcześniej  różaniec w intencji pokoju na świecie.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Poniatowskiego, blok 37, kamienice i domy prywatne.

    Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.