Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie dzieci.

   Dziś Dzień Papieski.

   Jutro rocznica święceń biskupich ks. abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.

  Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na wspólną modlitwę i spotkanie formacyjne w dniu 16 października (w trzeci poniedziałek miesiąca) do kaplicy, na godzinę 16.30.

   W poniedziałek, 16  października, Bractwo Szkaplerzne i Akcja Katolicka,  zaprasza czcicieli Matki Bożej i Serca Jezusowego,  po Mszy św. wieczornej  do Apelu Jasnogórskiego, na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę za Ojczyznę oraz zgodę i jedność w Narodzie.

   W środę dzień. Św. Łukasza, ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia. W modlitwie pamiętajmy też o solenizantach, w tym ks. Łukaszu Szydełko.

   W środę o godz. 9.00 w naszym kościele Msza św. na inaugurację roku akademickiego w PWSTE. Po Mszy przemarsz ulicami miasta.

   Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla uczniów klas szóstych odbędzie się w środę 18 września. Początek o godz. 16:45 w salce, następnie różaniec i Msza święta. Z kolei za tydzień w niedzielę na 12.15 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. U Księdza Proboszcza są do odebrania karty do wypełnienia, dla wszystkich kandydatów, tj. z kl. VI, VII i VIII.

   W piątek spotkanie Oazy Młodzieżowej – początek o 17:15 salce nad kawiarenką, potem Msza i spotkanie w grupach. Przez cały październik, w każdą niedzielę młodzież oazowa będzie sprzedawać znicze, zysk będzie przeznaczony na własną działalność oraz na cele charytatywne.

   W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry, zapisy w księgarni.

   Za tydzień spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę (21.10) od godz. 10.00, w sali nad Betanią.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Poniatowskiego, blok 17 i 19.

    Za tydzień Niedziela Misyjna, pojawi się u nas ksiądz proboszcz z Homla na Białorusi, który będzie poprzez cegiełki zbierał środki na budowę kościoła. Tym dniem rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej świątyni – ostatnia taca i przelewy bankowe to łącznie 22 305,70 zł. W tym tygodniu dotarła do nas pierwsza partia 16 ławek.

    Dzisiaj składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, za tydzień składka na potrzeby misji.

     Dzisiaj wybory do Sejmu i Senatu oraz referendum. Prośmy Ducha Świętego, abyśmy dokonali właściwych wyborów.