W piątek rozpoczęliśmy peregrynację regionalną od 7 miejsc: Prośbów 1, 3-go Maja 44, Kopernika 1, Kalinki 1, Legionów 1, Reymonta 2 i domów prywatnych zaczynając od ul. Czechowskiego. W miarę możliwości prosimy, aby rodziny przyjmujące obraz uczestniczyły we Mszy św. i przyjęły Komunię Świętą. Obrazu nie przynosimy do kościoła, tylko przekazujemy chętnym sąsiadom około godziny 19. Ufamy, że będzie to czas duchowej odnowy naszej wspólnoty parafialnej.

   Za tydzień Dzień Papieski.

   Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie dzieci.

   W środę, 11 października, o godz. 17.15 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Ofiarą możemy wesprzeć działalność tej rozgłośni. Po Nowennie spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

   W piątek spotkanie Oazy Młodzieżowej – początek o 17:15 salce nad kawiarenką, potem Msza i spotkanie w grupach. Od dzisiaj, przez cały październik, w każdą niedzielę młodzież oazowa będzie sprzedawać znicze, zysk będzie przeznaczony na własną działalność oraz na cele charytatywne.

      W  niedzielę spotkanie Oazy Dzieci Bożych – początek Mszą o godz. 11:00, a potem spotkanie w salce nad kawiarenką. Rodziców zapraszamy w tym czasie na kawę do Betanii.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. 3 Maja, z kamienic i domów prywatnych.

   Za tydzień składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Z kolei w niedzielę, 22 października, pojawi się u nas ksiądz proboszcz z Homla na Białorusi, będzie zbierał środki na budowę kościoła.