Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji.

    Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby misji. Z kolei Ksiądz z Homla, dzisiejszy kaznodzieja rozprowadza cegiełki na rzecz budowy kościoła na Białorusi.

   Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie dzieci.

    We wtorek, na godz. 17.30, zapraszamy uczniów kl. 7 na spotkanie przed bierzmowaniem.

   Młodzież z oazy przez cały październik, w każdą niedzielę sprzedaje znicze. Zysk będzie przeznaczony na własną działalność oraz na cele charytatywne.

   W sobotę spotkanie Oazy Dzieci Bożych od godz. 10.00, w sali nad Betanią.

   W nocy z soboty, 28.10, na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Poniatowskiego, blok 21 i 35.

   Za tydzień w naszym kościele kazania będą głosić księża oblaci.

    Chór działający przy naszej Parafii zaprasza osoby lubiące śpiewać do współpracy. Próby chóru odbywają się w poniedziałki i środy po Mszy wieczornej. 

    Zwracamy się z wielką prośbą o pomoc  rodzinie z naszej parafii, która znajduje się w bardzo trudniej sytuacji materialnej i życiowej. Ich mieszkanie pilnie wymaga gruntownego remontu – jest potrzebne ogrzewanie – a niebawem na świecie pojawi się kolejny członek rodziny. Datki można składać w księgarni lub wpłacać na konto: 54 9096 0004 2001 0000 1889 0001 z dopiskiem: „pomoc rodzinie”. Jeżeli ktoś ma do oddania meble w dobrym stanie, przede wszystkim kuchenne, prosimy o kontakt z księgarnią.