W poniedziałek rozpoczyna się rok szkolny, Msza św. dla szkół średnich o godz. 8, dla SP nr 1 o godz. 9, dla PSONI o 10.30.

    W poniedziałek o godz. 17.00 w Kawiarence spotkanie dla osób zainteresowanych udziałem w październikowej pielgrzymce do Włoch (7-14.10). Z kolei po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne dla osób jadących na uroczystość beatyfikacyjną do Markowej.

   Zapraszamy na powakacyjne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza we wtorek: ministrantów młodszych na godz. 16:30, a lektorów po Mszy świętej. Chętnych kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie organizacyjne z rodzicami w środę po Mszy świętej wieczornej w kościele.

   Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w środę, 6 września, po wieczornej Mszy św.

   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

   W piątek święto Narodzenia NMP – modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.

Oaza młodzieżowa rozpoczyna formację w piątek, 8 września Mszą świętą o godz. 18.00, po niej spotkanie w salce.

   Za tydzień, w niedzielę, uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów, w tym dniu nie odwołujemy żadnej Mszy św., chociaż wszystkich, którzy nie planują pojechać zachęcamy do uczestnictwa poprzez media (Radio Fara, TVP), a młodzież dodatkowo do udziału w sobotnich wydarzeniach w Markowej.

Spotkanie Dzieci Bożych w niedzielę, 10 września – Msza św. o godz. 11.00, a następnie spotkanie w salce.

   Zachęcamy do animowania śpiewu na Mszach o godz. 11 w niedzielę wszystkie chętne dzieci. Spotkania scholii rozpoczniemy po beatyfikacji Rodziny Ulmów.

   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD.

   Za tydzień 2. niedziela miesiąca, ofiarą i modlitwą wspierać będziemy modernizację naszej Świątyni.

    Organizujemy zajęcia bilardowe dla dzieci i młodzieży. Będą się one odbywały w tygodniu, w godzinach 14.30-17.30. Chętnych prosimy o zapisy w księgarni, podanie numeru telefonu i wieku, co umożliwi podział na grupy.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. 3 Maja, z bloku 35, kl. 1 i 2.