Dzisiaj, 27.08, harcerki rozprowadzają wypieki i rękodzieło, zebrane pieniądze przeznaczą na rzecz swojej działalności, wszystkich chętnych prosimy o wsparcie.

     Zapraszamy na jarosławski rynek w najbliższy wtorek, 29.08, o godzinie 18:30 na koncert zespołu FIDES – gościem wieczoru będzie Jan Budziaszek – pomysłodawca koncertu „Jednego Serca, Jednego Ducha”.

    W środę kończą się zapisy na pielgrzymkę do Jodłówki, zapisy na autobus nie są już możliwe. Wyruszamy z naszego placu w sobotę, 2 września, o godz. 7.00. Autobus wyjedzie natomiast o godzinie. 12.00 z naszego parkingu. Prosimy, aby pamiętać o biletach. Msza św. w Jodłówce odbędzie się ok. godz. 15.00, przed Mszą uroczysty koncert.

    W czwartek, 31 sierpnia, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza wszystkich czcicieli Serca Jezusowego na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30 kościele.

    W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godziny 17.00, jest to jednocześnie spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego.

    W piątek, 1 września, o godz. 18 Msza św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa za grzechy świata; po niej spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ. O godzinie 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.

W niedzielę, 3 września, o godz. 9.30 Msza św. inaugurująca 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do Aktu Ofiarowania siebie Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika M. Grignion de Montfort. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

   Składka za tydzień będzie przeznaczona na WSD.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. 3 Maja, z bloku 8 i 10.