Dziś na każdej Mszy św. słowo skierują do nas Moderatorzy Dzieła Duchowego Niewolnictwa Maryi. W naszej parafii odbędą się 33-dniowe Rekolekcje Doskonałego Nabożeństwa wg „Traktatu” św. Ludwika Maria de Montfort prowadzone przez animatorów z Warszawy. O godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie wprowadzające z konferencją nt. tych rekolekcji. Zapisy osób chętnych prowadzone są przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemKLRFCH-hPACKcpAYP6dRwamKIqQGWIBxoTIHCCSUf6k4PQ/viewform . Więcej informacji w naszej gazetce parafialnej. Wszystkich, którzy już oddali się Matce Bożej zapraszamy do pogłębienia swojego oddania. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich parafian.

   W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.

   Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza 23 sierpnia, w środę, o godz. 17 na nabożeństwo ku czci św. O. Pio, a po Mszy świętej wieczornej na spotkanie formacyjne.

    W księgarni trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Jodłówki, która odbędzie się 2 września. Zapisy na autobus – powrotny lub w obie strony dla osób nie mogących przejść trasy – kończą 26.08. Ubezpieczenie i znaczek pielgrzymkowy to koszt 12 zł, przejazd również kosztuje dodatkowe 12 zł.

    W sobotę 26.08 odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Starszych i Chorych na Kalwarię Pacławską. Zapisy są już zakończone. Wyjazd o godz. 8 z parkingu kościoła.

    Siostry Benedyktynki z jarosławskiego opactwa serdecznie zapraszają w dniach 2-3 września na sesję Modlitwy Uwolnienia wg modelu Neala Lozano. Sesję poprowadzą o. Józef Zborzil OP ze Wspólnotą Jerozolima z Poznania. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej benedyktynkiopactwo.pl i plakacie.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kalinki, z bloku 6, z kl. 1, 2.

       Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej Świątyni – ostatnia taca i przelewy to łącznie 19.727,60 zł. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci z Domu Sióstr Służebniczek przy ul. Lisińskiego. Wsparcie można przekazać na konto Parafii: 54 9096 0004 2001 0000 1889 0001 z dopiskiem: „wypoczynek dzieci”.