W środę, 9 sierpnia, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Składką podczas nowenny możemy wesprzeć działalność Radia.

    26 sierpnia (sobota) odbędzie się V Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Starszych i Chorych. Plakat z programem w gazetce, zorganizowany wyjazd z Naszej Parafii w cenie 30 zł, zapisy w księgarni.

    Rozpoczęły się już zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Jodłówki, która odbędzie się w sobotę, 2 września. Cena obowiązkowego wpisowego (w tym znaczek grupy i ubezpieczenie) to 12 zł. Również 12 zł kosztuje autobus powrotny lub – dla osób chorych – w obie strony. Zapisy i pełna informacja w księgarni.

   Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch w dniach 7-15 października 2023, zapraszamy do udziału. Więcej informacji na stronie i w księgarni, tam też zapisy.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kalinki, z bloku 1, z kl. 1, 2, 3 i 4.

   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Do puszek zbieramy ofiary na zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Ks. Lisińskiego. Za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą będziemy wspierać modernizację naszej Świątyni.

Dziękujemy bardzo tym, którzy w niedzielę wsparli projekt wakacje dzieci z domu sióstr służebniczek przy ul. ks. Lisińskiego nad Polskim Morzem. Zebraliśmy do puszek 4200 zł + 500 zł zostało przekazane przelewem, łącznie mamy 4700 zł. Gdyby ktoś był zainteresowany tygodniowym wypoczynkiem nad Bałtykiem, to uprzejmie informujemy, że mamy ok. 10 wolnych miejsc. Zapewniamy transport, zakwaterowanie i wyżywienie. Koszt 1000 zł. Zapisy w księgarni. Zbiórkę ponowimy 20 sierpnia, szukamy też sponsorów. Wyjeżdżamy w niedzielę 20 sierpnia, powrót w sobotę, 26.