We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.

   W środę obchodzone jest patronalne święto Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli. Tego dnia nawiedzając nasz kościół można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

   W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, prezbitera, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy.

   W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.

   W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  

   W czwartek, 3 sierpnia, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 16.30 wszystkich czcicieli Serca Pana Jezusa na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

   W piątek, 4 sierpnia, o godz. 18 Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu za nasze grzechy; po niej spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

   W sobotę, 5 sierpnia, o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

   Zapraszamy wszystkich do wspólnego zorganizowania kilku dni wakacji dla dzieci z Domu Dziecka przy ulicy ks. Lisińskiego prowadzonego przez Siostry Służebniczki. W pierwszą i trzecią niedzielę sierpnia przed kościołem będzie zbiórka pieniążków na ten szlachetny i piękny cel. Ofiary można też przekazywać za pośrednictwem konta parafialnego bądź zostawiać w księgarni lub kawiarence. Więcej informacji na plakatach.

    Beatyfikacja Rodziny Ulmów, będzie równocześnie coroczną pielgrzymką Róż Żywego Różańca, zatem niech nie zabraknie na beatyfikacji i tej grupy modlitewno-formacyjnej! Zapisy do 31 lipca 2023.

   W tym roku Piesza Pielgrzymka z Jarosławia do Jodłówki odbędzie się w sobotę 2 września. Zapisy w sześciu parafiach rozpoczną się 6 sierpnia.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ulicy Przemyskiej, z bloku 27 i z domów prywatnych.

   Za tydzień składka na potrzeby Archidiecezji.