Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów i kierowców, ofiary składane z okazji błogosławieństwa będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

    Serdecznie zapraszamy wszystkich na Festyn Rodzinny przy naszym Kościele, który zacznie się dzisiaj Mszą św. o godz. 16.00. Szczegóły na plakacie, banerze i w gazetce.

   Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka.

   We wtorek dzień imienin bp. Krzysztofa Chudzio i Naszego Proboszcza. Osoby solenizantów otaczamy naszą modlitwą.

   W niedzielę 23 lipca, Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza czcicieli św. O. Pio na godz. 15.00 na nabożeństwo oraz na Mszę św. o godz. 16.00.

   Z okazji wspomnienia św. Joachima i św. Anny (26.07) – rodziców Matki Bożej serdecznie zapraszamy Seniorów na pielgrzymkę do Krosna, do sanktuarium św. Jana Pawła II i św. Jana z Dukli. Koszt to jedynie 20 zł. Chęć pielgrzymowania zgłaszamy do księgarni bądź na tel. 796567810.

   Osoby, które otrzymały w niedzielę, 16.07, szkaplerz święty proszone są o wypełnienie otrzymanej już kartki (świadectwo o przyjęciu szkaplerza świętego) i złożenie jej w zakrystii. Animator Bractwa Szkaplerznego Bożena Wojdyło.

     Już tylko do końca lipca trwają zapisy na wyjazd na beatyfikację Rodziny Ulmów z Markowej. Zapisywać można się w księgarni, zakrystii i kancelarii. Są też jeszcze dostępne broszury o Rodzinie Ulmów.

    Zapraszamy na wspólne wędrowanie po dróżkach kalwaryjskich pod sztandarem naszej parafii w ramach Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego. Zapraszamy na dróżki 13 i 14 sierpnia. Rozpoczynać będziemy codziennie o godz. 6:00 przy bramie wejściowej do Sanktuarium. Zainteresowani mogą zgłaszać się w księgarni. Odpowiedzialnym za pielgrzymkę jest ks. Piotr.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z bloków 21 i 23 przy ul. Przemyskiej.