Dzisiaj o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia wraz z nowenną za kapłanów i o powołania kapłańskie za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

    W poniedziałek, ks. Proboszcz wybiera się lipcową wizytą do chorych.

    Bractwo Szkaplerzne zaprasza czcicieli Matki Bożej na nowennę przed świętem NMP Królowej z Góry Karmel, codziennie, do 15 lipca, po każdej Mszy św. wieczornej. 16 lipca, w niedzielę, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00, a przed Mszą odmówimy różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Podczas Mszy św. będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Na uroczystość zakładamy nasze szkaplerze sukienne, po Mszy św. spotkanie świąteczne w kawiarence.

    W środę, 12 lipca, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara, którego działalność można wesprzeć ofiarą do puszki.

    Wyjazd na przywitanie pielgrzymów jasnogórskich (dotyczy osób wcześniej zgłoszonych) 14 lipca o godz. 22:00 z parkingu przy kościele.

    Grupa Charytatywna działająca przy Sanktuarium Grobu Bożego w Przeworsku, organizator akcji „Makulatura Na Misje” prosi o dostarczanie makulatury do kontenera umiejscowionego od dnia 07.07.2023 r., przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Dominikańskiej 25 w Jarosławiu. Pragnie też podziękować za dotychczas przekazywaną makulaturę ze sprzedaży której wybudowane zostały 34 studnie głębinowe w krajach Afryki.

Dzisiaj 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej Świątyni.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Gottfrieda blok 3, kl. 1, 2.

      4 Drużyna Harcerzy Ziemi Jarosławskiej „Chłopaki z AK”  działająca przy hufcu ZHP Jarosław zaprasza chłopców w wieku 10 – 13 lat do wstąpienia do drużyny. W ramach zbiórek chłopcy uczą się samodzielności, dyscypliny i braterstwa. Rozwijają umiejętności współpracy w zastępie i rozwiązywania problemów. Kształcą się wszechstronnie w tak zwanej zaradności życiowej: od samodzielnego przygotowania posiłków na biwaku pod namiotami przez rekonstrukcje drugo wojenne do jazdy konnej włącznie. To wszystko w duchu polskiej tradycji. Bliższe informacje pod nr telefonu 692333775.