Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD.

    W środę, 5 lipca, z naszego kościoła wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – Grupa Brata Alberta. Zapraszamy na pożegnanie pielgrzymów i Mszę Wyjścia o godz. 6:30, której będzie przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek. 

    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, w okresie wakacyjnym każdy z księży indywidualnie ustala termin wizyty u swoich podopiecznych. Ks. Proboszcz przypomina, że odwiedzać będzie w poniedziałek, 10 lipca.

   W czwartek, 6 lipca. Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 16.30 czcicieli Serca Jezusowego na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

    Bractwo Szkaplerzne zaprasza czcicieli Matki Bożej na nowennę przed świętem NMP Królowej z Góry Karmel – w dniach 7-15 lipca, po każdej Mszy św. wieczornej. 16 lipca, w niedzielę, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00, a przed Mszą odmówimy różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Podczas Mszy św. będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Na uroczystość zakładamy nasze szkaplerze sukienne, po Mszy św. spotkanie świąteczne w kawiarence.

     W piątek, 7 lipca. o godz. 18 Msza św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa, po niej spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

     Również w piątek po wieczornej Mszy św. adoracja w duchu Taize.

    W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.

    W niedzielę, 9 lipca, o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia wraz z nowenną za kapłanów i o powołania kapłańskie za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

    Za tydzień 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę będziemy wspierać modernizację naszej Świątyni.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z oś. Prośbów, blok 13, kl. 1 i 2.