We czwartek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, składka przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Nie będzie Mszy św. o 7.00 w kaplicy, zamiast niej Msza o 9.30 w kościele.

    W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

    W tym tygodniu, 1 lipca, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

    W niedzielę, 2 lipca, po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych, wcześniej różaniec w intencji młodzieży i pokoju na świecie.

    Za tydzień składka na WSD.

    Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, zapisy u ks. Piotra. Pielgrzymka wyrusza z Jarosławia, 5 lipca.

    Organizujemy również wyjazd na przywitanie pielgrzymów Jasnogórskich w Częstochowie. Więcej informacji i zapisy również u ks. Piotra. 

    Planujemy już kolejny piknik, tym razem „Z biesiadną nutą” na dzień 23 lipca, niedzielę, zaczynając Mszą św. o godz. 16.00.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z oś. Prośbów, blok 12, kl. 1 i 2.

     W ubiegły czwartek zaginęły klucze od hondy stojącej na naszym parkingu. Gdyby ktoś je odnalazł prosimy o zostawienie informacji w kawiarence.

      Wyjazd na II turnus wyprawy nad Bałtyk w niedzielę, 25.06, o godz. 23.55, z naszego parkingu. Na III turnus – tydzień później, 2.07, również o 23.55.