Na Boże Ciało:

    Zarówno dzisiaj, jak i w niedzielę, z racji procesji, nie będzie Mszy św. o godz. 12.15.

    W piątek, 9.06, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal, zobowiązując korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na Caritas Archidiecezji Przemyskiej lub na misje.

Na X Niedzielę Zwykłą (11.06)

    Trwa Oktawa Bożego Ciała, zachęcamy do udział w procesjach eucharystycznych, w tym w dzisiejszej procesji, która po Mszy św. o godz. 11 przejdzie ulicami naszej Parafii. Zapraszamy wszystkie dzieci do uroczystego obchodu codziennych procesji. Tradycyjnie dziewczynki sypią kwiaty a chłopcy przychodzą z dzwonkami. Rodzice i dziadkowie – zwracamy się z wielkim apelem abyście pomogli dzieciom pięknie przeżyć ten czas. W pozostałe dni procesje o godz. 17.30.

    W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. W naszej Parafii Bierzmowanie uczniów klas 8. Wieczorna Msza święta wyjątkowo godzinę wcześniej – o 17.00.

    W piątek, 16.06, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dodatkowa msza św. o godz. 9.30.

     Grupa Modlitwy O. Pio i Bractwo Szkaplerzne zaprasza w dniu 16 czerwca na nabożeństwo Dnia Jedności w Modlitwie o godz. 16.30 oraz Mszę św. wieczorną i świętowanie w Kawiarence. W tym dniu modlimy się o potrzebne łaski do NMP Królowej Polski, patronki naszego kościoła.

    Za tydzień, 18 czerwca, o godz. 11.00 odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna w 30 rocznicę święceń kapłańskich ks. Roberta. Księdzu serdecznie dziękujemy za dotychczasową posługę kapłańską i życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Przenajświętszej na kolejne lata posługi.

    Dzisiejsza składka przeznaczona jest na modernizację kościoła.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z oś. Prośbów, bl. 10, kl. 1 i 2.