Codziennie o 17.30 nabożeństwa majowe, zapraszamy całe rodziny.

     Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

     Również dziś rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

    Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

    Grupa Modlitewna Ojca Pio zaprasza czcicieli św. Ojca Pio na nabożeństwo, a następnie Mszę św. do kościoła w dniu 23.05, we wtorek, na godzinę 17.00. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w kawiarence.

    W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną i przedstawicieli poszczególnych wspólnot.

   W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń. W tym dniu w naszej parafii czuwanie, które rozpocznie się o godz. 20.00.

    W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego –  kończy się okres wielkanocny.  

    Również w niedzielę, 28 maja, parafialny Piknik Rodzinny, program – krolowajaroslaw.pl/2023/05/piknik-rodzinny-28-maja-2023/, serdecznie zapraszamy!

W naszej parafii rozpoczęły się wstępne zapisy na wyjazd na uroczystość beatyfikacyjną rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września bieżącego roku w Markowej. Zapisy są wymagane również dla osób korzystających z własnego samochodu, aby uzyskać kartę wstępu do sektora. Sugerujemy jednak korzystanie z wyjazdu grupowego autokarem, parkingi wyznaczone dla samochodów znajdują się dużo dalej. Zapisy prowadzimy w księgarni, w zakrystii i kawiarence.

     Dzisiejsza składka jest przeznaczona na parafie potrzebujące pomocy.

     Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z oś. Prośbów blok 2, klatki 1 i 2.