Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja z procesją o godzinie 6.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00.

    Dzisiaj można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.

    W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.

    Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy – przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

    W środę, 12 kwietnia, po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

     Z kolei w czwartek, 13 kwietnia, po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   Od piątku do niedzieli w Sanoku będzie miało miejsce XXX Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej.

W niedzielę, 16 kwietnia, o godz. 15 Godzina Miłosierdzia wraz z nowenną za kapłanów i o powołania kapłańskie za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę po wieczornej Mszy św. parafian z os. Kopernika blok 6, klatki 1, 2 i 3.

    Bóg zapłać za pomoc świąteczną dla potrzebujących – do puszek zebrano 3.137,71 zł.

     W tym miesiącu wyjątkowo za tydzień odbędzie się składka na potrzeby modernizacyjne naszego kościoła. Z kolei do puszek będziemy zbierać środki na potrzeby Caritas.

W działającym przy naszej Parafii Domu Dziennego Pobytu dla seniorów 60+ pojawiły się dwa wolne miejsca. Więcej informacji i zapisy pod tel. 797 919 614.

Poprzednie ogłoszenia – https://krolowajaroslaw.pl/2023/03/niedziela-palmowa-2-kwietnia-2023/