Dziś o godzinie 17.00 – jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu – Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w piątki, po dodatkowej Mszy św. o godzinie 7.30, czyli ok. 8.00, o 16.00 dla dzieci, o g. 17.15 oraz o godzinie 19.00 – prowadzona przez Oazę i Odnowę w Duchu Świętym. 

     Bractwo Matki Bożej Szkaplerznej serdecznie zaprasza na spotkanie formacyjne w kaplicy, które odbędzie się 16 marca, w czwartek, o godz. 15, po koronce do Bożego Miłosierdzia.

    Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek, o godz. 16.30, po Drodze Krzyżowej dla dzieci. Spotkanie będzie w salce Oazowej nad Kawiarenką.

    W nocy z piątku na sobotę całonocna adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. Od godziny 21.00 do 6.30 w kaplicy na plebanii.

    Drogich Młodych: studentów i uczących się w szkole średniej oraz siódmej i ósmej klasie podstawowej zachęcamy do zapisywania się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Sanoku, które odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia. Zapisy i szczegóły w zakrystii i kancelarii oraz na stronie Archidiecezji: mlodziez.przemyska.pl

    W zakrystii i księgarni do nabycia są świece i miody za ofiarę na Caritas w wysokości 10 zł.

    Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na modernizację kościoła.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kopernika, blok 4, klatki 1, 2 i 3.