Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy zaprosili nas z Kolędą do swoich domów bądź przyszli na spotkanie kolędowe do kościoła. Był to  piękny czas. Niech Miłosierny Bóg wszystkim błogosławi. Dziękujemy za miłe spotkanie, za złożona ofiarę, jak i za wszelka życzliwość. 

    W środę, 8 lutego nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara. Składka podczas nowenny na potrzeby rozgłośni.

    Również w środę, po wieczornej Mszy św. spotkanie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.

    W piątek po Mszy św. wieczornej kolejna adoracja parafialna w formie Taize, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

    W najbliższą sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego – zachęcamy do modlitwy w intencji chorych i okazywania im chrześcijańskiej miłości. Dodatkowa Msza św. z modlitwą o uzdrowienie połączona z namaszczeniem chorych w naszym kościele o godz. 8.00.

    W niedzielę, 12 lutego Godzina Miłosierdzia w godz. 15.00 – 16.00, połączona z nowenną za kapłanów i powołania kapłańskie za przyczyną św. Andrzeja Boboli.

    Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

    Za tydzień 2. niedziela miesiąca, składka na tacę będzie tradycyjnie przeznaczona na modernizację kościoła.

    Siostry Służebniczki ogłaszają nabór dla dzieci w wieku od 2,5 roku do Przedszkola im bł. Edmunda Bojanowskiego, prowadzonego przy naszej parafii. Karty zapisu wydawane są codziennie od 1 lutego. Serdecznie zapraszamy.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kopernika, blok 1, kl. 7 i 8.