Dziś o godzinie 17.00 – jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu – Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w piątki, po dodatkowej Mszy św. o godzinie 7.30, czyli ok. 8.00, o 16.00 dla dzieci, o g. 17.15, oraz o godzinie 19.00 – prowadzona przez Oazę i Odnowę w Duchu Świętym. 

    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

    W czwartek, 02.03 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 16.30 czcicieli Serca Pana Jezusa na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

    Podobnie jak w latach ubiegłych w czasie Wielkiego Postu przez Jarosław przejdzie wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. W tym roku wyruszy ona spod naszego kościoła, w piątek, 3 marca o godz. 19.00. Drogę Krzyżową będzie prowadził abp Adam Szal. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jarosławia i okolic.

   W sobotę, 04.03 o godz. 17.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

   W przyszłą niedzielę, 05.03 po Mszy św. o godz.  9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Przed Mszą św. różaniec w intencji pokoju na świecie.

    Żywy Różaniec zaprasza do grona Róż Różańcowych: są miejsca dla dwóch osób w Róży św. Jadwigi, dla trzech osób w Roży św. Agnieszki, dla dwóch osób w Róży św. Józefa, dla trzech osób w Róży bł. Marceliny Darowskiej, dla pięciu osób w Róży św. Elżbiety. Osoby, które chciałyby dołączyć do Wspólnoty Różańcowej prosi się o kontakt z Księgarnią św. Maksymiliana.

    Dzisiaj pod kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz 20-miesięcznej Matyldy Momot, która ma chore serce i wymaga operacji za ponad milion złotych w USA.

    Za tydzień składka na tacę przeznaczona jest na WSD, a do puszek na misje ad gentes.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę wyjątkowo na godz. 7.30 parafian z os. Kopernika, blok 3, kl.  1, 2 i 3.

      Przed południem w naszym kościele odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej dla archiprezbiteratu przemyskiego, jarosławskiego i łańcuckiego.