Dzisiaj o 9.30 Kolęda dla tych, którzy zdecydowali się przeżywać ją w kościele. Kolejna możliwość w środę i piątek po wieczornej Mszy św.  Prosimy przynieść kartkę z wypisanym adresem i nazwiskiem.

    Dziś po mszy św. o godz. 16.00, czyli o godz. 17.00 CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD W WYKONANIU GRUPY MŁODZIEŻOWEJ AUXILIUM.

    Z racji dzisiejszej uroczystości pierwszopiątkowa wizyta u chorych jest przeniesiona wyjątkowo na jutro, 7 stycznia, od godz. 8.00.

    W tę sobotę Kolęda od 11.00. Planujemy odwiedzić parafian z ul. Przemyskiej, Królowej Jadwigi,  ks. Lisińskiego i Sikorskiego.

   W sobotę, 7 stycznia, ze względu na opłatek i jasełka Msza św. wieczorna wyjątkowo o godz. 17.00, a nie jak normalnie o 18. Wcześniej, o godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Parafialny opłatek odbędzie się w Auli Fatimskiej, nad kościołem, a rozpocznie się jasełkami w wykonaniu młodzieży z naszej Oazy.

  W niedzielę, 8 stycznia, Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. To też druga niedziela miesiąca, składka na tacę przeznaczona na modernizację kościoła. Między 15.00 a 16.00 Godzina Miłosierdzia, połączona z nowenną za kapłanów i powołania kapłańskie za przyczyną Andrzeja Boboli.

   Zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo w niedzielę, 8 stycznia, po Mszy św. o godz. 9.30.

—————————- Ogłoszenia niedzielne: ———————————

    W poniedziałek, 9 stycznia, od godz. 15.30 odwiedzimy chętnych z ul. Legionów – bloki i domy prywatne – oraz ul. Zielińskiego, we wtorek ul. Reymonta i Paderewskiego, w środę ul. Kalinki i Poniatowskiego – bloki i domy prywatne,  w czwartek pozostałe ulice. Parafianie, którzy chcieliby zaprosić kapłana z wizytą mogą to uczynić w księgarni, zakrystii  lub wysyłając emaila.

    Osoby z ulic już odwiedzonych, które zapiszą się jeszcze na wizytę będziemy odwiedzać po feriach. O terminie powiadomimy na ogłoszeniach.

     W środę, 11 stycznia, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara. Składka podczas nowenny na potrzeby rozgłośni.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę, 14.01, parafian z ul. Wilsona i Chłopickiego.

Każdy z nas może przekazać 1,5% swojego podatku na wskazany przez siebie cel. Nasza Parafia od 8 lat codziennie współpracuje ze Stowarzyszeniem Nowa Kultura. Tak naprawdę każde dzieło dokonuje się we współpracy ze Stowarzyszeniem. W związku z tym bardzo prosimy tych wszystkich, którzy rozumieją Parafię i chcą ją wspierać w szerokich zakresach pomocy niesionej ubogim, uchodźcom oraz wspomagać inicjatywy na rzecz młodego pokolenia – o skorzystanie z tej możliwości i przekazanie 1,5% swojego podatku dochodowego. Numer KRS 0000296159. Pomagajmy razem.