W poniedziałek od 15.30 będziemy kontynuować kolędę, odwiedzimy osoby, które zapisały się na wizytę duszpasterską, a nie zostały odwiedzone przed feriami.

    Zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek, 31 stycznia, po wieczornej Mszy świętej.

    W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

    W czwartek, 2.02, Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Msze św. o 6.30, o 7 (w kaplicy), 8, 9.30 i 18. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.

    Rycerstwo Niepokalanej i Akcja Katolicka przy Naszej Parafii zapraszają na spotkanie z profesorami Janem Tadeuszem Dudą i Janiną Milewską-Dudą, rodzicami Prezydenta RP, poświęcone tematyce współczesnych zagrożeń dla rodziny i Ojczyzny. Spotkanie w kościele, bezpośrednio po Mszy św. o 9.30, w Święto Matki Bożej Gromnicznej.

    Również w ten czwartek, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

   W piątek, 3.02, po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Straży Honorowej.

    W tym dniu również wspomnienie św. Błażeja, możliwość błogosławieństwa świec i jabłek.

    W sobotę, 4.02, o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

    W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli z racji dnia poświęconego św. Agacie. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

    W niedzielę, 5.02, po Mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych, wcześniej różaniec w intencji pokoju na świecie.

    Siostry Niepokalanki z Jarosławia rozpoczynają nabór do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi (od 2,5-latków). Więcej informacji można znaleźć na stronie szkoły i Facebooku. Plakat i ulotki w księgarni.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kopernika, blok 1, kl. 4, 5 i 6.