Dziś Niedziela Słowa Bożego, zachęcamy do lektury Pisma Świętego.

    Dzisiaj pod kościołem, od godziny 8 do 13 harcerki sprzedają swoje rękodzieła i wypieki, zbierając pieniądze na działalność drużyny.

    W poniedziałek, 23.01, Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli św. Ojca Pio na spotkanie do kaplicy wyjątkowo na godz. 15.00. Spotkanie rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie będziemy uczestniczyć we Mszy św.

    Również w poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie APDC.

    W środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

    Za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 16.00 w naszym kościele Koncert Kolęd w wykonaniu chórów z parafii w Muninie, w Tywoni i Naszego, a także Zespołu Dętego Fila Lala.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z os. Kopernika, blok 1, kl. 1, 2 i 3.

Przypominamy, że przy Naszej Parafii, pod auspicjami Caritasu, działa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Wypożyczanie sprzętu jest darmowe, a korzystać mogą z niego mieszkańcy całego województwa podkarpackiego. W ofercie znajduje się zarówno drobny sprzęt, jak ortezy, przez kule i wózki, aż pod łóżka i podnośniki. Zarówno dla osób leżących, jak i będących po lekkich urazach, pragnących utrzymać sprawność. Ulotkę z pełnym spisem dostępnego sprzętu można znaleźć na stronie https://krolowajaroslaw.pl/2022/11/wypozyczalnia-sprzetu-rehabilitacyjnego/ albo pobrać w księgarni. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem pod numerem telefonu 797 893 916 lub mailowo:  wypozyczalnia.jaroslaw@caritas.pl