Dziś w naszym kościele kazania głosi ks. Adam Boruta – misjonarz z Kazachstanu. Po Mszy św. można złożyć ofiarę na cele misyjne.

     Bractwo Szkaplerzne zaprasza na adorację Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Matki Bożej – 16 stycznia br. (w poniedziałek) do kaplicy, na godzinę 15.00. Po adoracji spotkanie formacyjne.    

     W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

    W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji, zachęcamy do gorliwej modlitwy w jej intencji.

     Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.

W dniach 21-22 stycznia 2023 r., przy klasztorze oo. Franciszkanów Konwentualnych w Przemyślu odbędą się rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Charbela. Organizatorem jest przemyska wspólnota „Posłani w Duchu Świętym”, tel. 508 334 790.

W najbliższą niedzielę 22 stycznia w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki o godzinie 16.00 odbędzie się koncert laureatów XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, wstęp wolny.

     Ruch Światło-Życie Domowy Kościół serdecznie zaprasza na Bal Karnawałowy u Królowej 11 lutego, w sobotę. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Zapewniamy wspaniałą zabawę przy zespole Pro Life, smaczne posiłki serwowane przez Lawendę. Koszt od osoby 100 zł. Zapisy i informacje w księgarni Maksymilian.

    Osoby, które zapisały się na wizytę kolędową z ulic już odwiedzonych będziemy odwiedzać po feriach.   

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszego kościoła. Ostatnia taca i wpłaty bankowe to łącznie 22.052,- zł.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Skrzyneckiego, Orłowicza i Nabielaka.