Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, porządek Mszy św. niedzielny.

    We wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty, możliwość błogosławieństwa wina.

    W środę święto św. Młodzianków, możliwość błogosławieństwa dzieci.

    W piątek święto Świętej Rodziny.

    W sobotę zakończenie roku Pańskiego 2022. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku i Msza św. o godz. 10.00 i o 16.00. Za udział można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

    W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W Nowy Rok wystąpi w naszym kościele tenor Andrii Voziian, z Kirowohradu na Ukrainie, laureat wielu konkursów międzynarodowych i ogólnoukraińskich, wykonywał w wielu kościołach koncerty oraz pieśni religijne i maryjne. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary dla tego niezwykle utalentowanego artysty z cierpiącej Ukrainy.

    W tym roku wizyta duszpasterska odbędzie się u chętnych Rodzin. Zgłoszenia można składać w księgarni i zakrystii. Alternatywą będą – tak jak w latach poprzednich – Msze św. z błogosławieństwem. Zaczynamy po Nowym Roku. Plan kolędy zamieścimy w ogłoszeniach.

    Składka z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Jutrzejsza składka na dom EMAUS, Księży Emerytów, WSD i UPJPII w Krakowie. Za tydzień składka na WSD.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w piątek parafian z ul. 29 listopada.