Roraty w dni powszednie o godz. 6.15, zapraszamy.

    19 grudnia, w poniedziałek, o godz. 16.30 spotkanie APDC w kaplicy, zapraszamy wszystkich na modlitwę za zmarłych.

    Spowiedź 23 grudnia (piątek) od 9.00 do 11.45 i popołudniu od 15.00 do 17.00.

     W piątek rocznica święceń biskupich ks. abp. Adama Szala, a w sobotę – dzień jego imienin. Zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

    W sobotę Wigilia Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Nie zapomnijmy o tym, co najważniejsze. Przeczytajmy Ewangelię wg św. Łukasza, odmówmy pacierz, wspomnijmy zmarłych i odśpiewajmy przynajmniej jedną kolędę zanim podzielimy się opłatkiem i zasiądziemy do stołu. Pasterka o północy. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył ks. bp. Krzysztof Chudzio.

     W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego, porządek nabożeństw niedzielny, za wyjątkiem Mszy św. o godz. 18.00, której nie będzie. Można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.

 Na św. Szczepana Msze św. zwyczajnie jak w niedziele.  Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej Świątyni – ostatnia taca i przelewy bankowe to 21.827,70 zł.

      Obok gazetek leży tekst Nowenny do Dzieciątka Jezus, do wzięcia dla chętnych, dwa pierwsze dni umieściliśmy też w poprzedniej gazetce.

     Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy – wyjątkowo w piątek, po wieczornej Mszy świętej – parafian z ul. Królowej Jadwigi.