Roraty w dni powszednie o godz. 6.15, zapraszamy.

    Dzisiaj, od godz. 15.00 do 16.00 Godzina Miłosierdzia – koronka do Bożego Miłosierdzia i nowenna za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli.

    W środę, 14 grudnia, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara. Podczas nowenny ofiarą można wesprzeć rozgłośnię.

   Bractwo Szkaplerzne zaprasza na adorację NSPJ i MB Szkaplerznej w piątek, 16 grudnia, wyjątkowo o godzinie 16.00 do kaplicy. Na Mszy św. razem z Diakonią Wyzwolenia Człowieka będziemy się modlić o uwolnienie  z wszelkich zniewoleń, przede wszystkim z alkoholizmu.

    W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz rodziców uczniów klas 8. Kandydaci po Mszy św. będą przeżywać swoją formację, a spotkanie z rodzicami będzie dotyczyło organizacji bierzmowania.

    Od soboty, tj. od 17 grudnia, przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając Wielkie Antyfony. W gazetce tekst nowenny do Dzieciątka Jezus.

    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11 odbędzie się przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy Hufca ZHP Jarosław.

    Również w niedzielę, 18 grudnia, kiermasz ozdob świątecznych Dziennego Domu Pobytu po i przed Mszami o 9.30, 11.00 i 12.15, a po wszystkich Mszach św. młodzież oazowa będzie sprzedawała sianko na stół wigilijny, z czego dochód będzie przeznaczony na wyjazdy rekolekcyjne.   

     Spowiedź 23 grudnia od 9.00 do 11.45 i popołudniu od 15.00 do 17.00

    W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.

    Oaza bardzo dziękuje pomocnikom św. Mikołaja za otrzymany dar 1000 zł i gitary.

    W dniach 16 – 18 grudnia nauki przedmałżeńskie. Rozpoczęcie o godz. 18.00 w kościele. Zapisy w księgarence.    

     Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na modernizację kościoła. Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Lisińskiego.