Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

    W dni powszednie Adwentu są sprawowane roraty, które w naszej parafii tradycyjnie przeżywamy o godz. 6:15. Zaproszenie kierujemy szczególnie do dzieci. W tym roku drogę Adwentu przechodzimy z dziadkiem Joachimem i bohaterami Biblii. 

    We wtorek wspomnienie św. Mikołaja Biskupa. Na godz. 18:00 na Mszę świętą zapraszamy dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych na spotkanie ze św. Mikołajem. 

We środę zamiast nowenny do MB Nieustającej Pomocy o 17:00 zapraszamy na śpiew Akatystu.  W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowe Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 16.00. Godzina łaski od godz. 12.00 do 13.00.

     9. grudnia (piątek) o godz. 17.00 odprawiona zostanie Msza św. za żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, którzy następnego dnia złożą przysięgę wojskową.

    W piątek na spotkanie formacyjne zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rodziców. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18:00. Po Mszy św. parafialny wieczór uwielbienia w formie Taize – poczujmy się wszyscy zaproszeni.

W sobotę harcerze w Sali nad kawiarenką organizują akcję wymiany książek.

    W niedzielę, 11.12, od godz. 15.00 do 16.00 Godzina Miłosierdzia – koronka do Bożego Miłosierdzia i nowenna za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli.

    Nasza Parafia organizuje wyjazd do Zakopanego. Termin: 16.01 – 21.01.2023, cena 777,77 zł. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i osoby starsze. Szczegóły na plakatach, stronie parafii i w księgarni, gdzie można się też zapisać.

    Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne, a składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie oraz na paczki świąteczne dla potrzebujących.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Sikorskiego, blok 1, kl. 1-4.