Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza na nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana do kaplicy w dniach 11– 19 listopada na godzinę 15.   

     14 listopada, w poniedziałek, o godz. 16.30 Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na spotkanie w kaplicy.

    We wtorek, 15 listopada, nawiedzenie relikwii bł. Carlo Acutisa. W Naszym Kościele w godzinach 10.30 – 13.30, wraz z katechezą dla szkół, ale zapraszamy nie tylko młodzież. Główne uroczystości w Kolegiacie, od godz. 17.30, o 18 Msza święta, w godz. 19 – 21 wieczór uwielbienia.

    16 listopada, w środę, Bractwo Matki Bożej Szkaplerznej zaprasza na godz. 15.00 do kaplicy. Po koronce adoracja ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Matki Bożej – w intencji zmarłych. Po adoracji spotkanie formacyjne.

    Również w środę na Mszę o godz. 18, a następnie spotkanie zapraszamy Diakonię Wyzwolenia.

    Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

    Za tydzień składka na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „EMAUS”.

    W przyszłą niedzielę 20 listopada po wszystkich Mszach św. będzie organizowany kiermasz ciast domowych, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie 10 miesięcznej Poli Matuszek spod Przeworska, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni/SMA/ i jedynym ratunkiem dla niej jest terapia genowa kosztująca 9,5 miliona złotych. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki przez ofiarę do puszek.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-21.02.2023. Informacje na stronie parafii, zapisy u ks. Pawła Serwańskiego lub w księgarni.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Nowa Droga” zaprasza zarówno osoby mające problem z alkoholem jak również ich bliskich na spotkanie informacyjne: Jak poradzić sobie z problemem alkoholowym oraz jaką pomoc mogą uzyskać osoby żyjące z uzależnionym lub uwikłanym w chorobę alkoholową. Spotkanie odbędzie się w niedzielę za tydzień od 15.00 do 16.30 u Ojców Dominikanów w tzw. Białej Kaplicy.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Reymonta, blok 7.