Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Wypominki odprawiamy codziennie, również w niedziele, o godz. 17.30. Kartki na stoliku przy wejściu do świątyni.

   W środę, 9 listopada, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, transmitowana przez Radio Fara. Składka podczas nowenny na potrzeby rozgłośni.

   Natomiast po wieczornej Mszy w środę spotkanie Akcji Katolickiej.

11 listopada o godz. 16.00 w Naszym Kościele odprawiona zostanie Msza św. w ramach obchodów Święta Niepodległości. Pełny program obchodów w gazetce.

W piątek, 11 listopada 2022 r., na terenie Archidiecezji Przemyskiej, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.

   W II niedzielę od 15.00 do 16.00 Godzina Miłosierdzia – Nowenna za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli za Powołanych i o Powołania.

Przypominamy, że od niedawna przy Naszej Parafii, pod auspicjami Caritasu, działa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Wypożyczanie sprzętu jest darmowe, a korzystać mogą z niego mieszkańcy całego województwa podkarpackiego. Ulotkę z pełnym spisem dostępnego sprzętu można znaleźć na stronie https://krolowajaroslaw.pl/2022/10/wypozyczalnia-sprzetu-rehabilitacyjnego/ albo pobrać w księgarni. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem pod numerem telefonu 797 893 916 lub mailowo:  wypozyczalnia.jaroslaw@caritas.pl

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Reymonta, blok 5.