Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

    W tę niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie organizowany kiermasz ciast domowych, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie 10 miesięcznej Poli Matuszek spod Przeworska, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni/SMA/ i jedynym ratunkiem dla niej jest terapia genowa kosztująca 9,5 miliona złotych. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki przez ofiarę do puszek.

    23 listopada (w środę) Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza na nabożeństwo ku czci św. O. Pio o godzinie 17.00 w kościele, a po Mszy św. wieczornej na spotkanie formacyjne do sali Lawendy.

    Dziś składka na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „EMAUS”.

    Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszego kościoła – ostatnia taca i przelewy to łącznie 19.928,47 zł.

    W sobotę 26 listopada zapraszamy dzieci na bal andrzejkowy, który odbędzie się w godzinach od 15:00 do 17:30. Spotkanie w salce nad kawiarenką. 

     Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek o godz. 16.30 w sali nad Lawendą

   Za tydzień I Niedziela Adwentu. Już dziś zapraszamy na roraty, które w naszej parafii tradycyjnie będziemy przeżywać o godz. 6:15. Zaproszenie kierujemy szczególnie do dzieci. W tym roku drogę adwentu będziemy przeżywać z dziadkiem Joachimem i bohaterami Biblii. 

    W kościele są już dwie nowe ławki. Prosimy o zwrócenie na nie uwagi. Jeśli zostaną zaakceptowane rozpoczniemy nowy rozdział modernizacji polegający na wymianie ławek i konfesjonałów.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Reymonta, blok 9.