Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.

   W dni powszednie Adwentu będą sprawowane roraty, które w naszej parafii tradycyjnie będziemy przeżywać o godz. 6:15. Zaproszenie kierujemy szczególnie do dzieci. W tym roku drogę adwentu będziemy przeżywać z dziadkiem Joachimem i bohaterami Biblii. 

   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

   W czwartek, 1.12, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 16.30 na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentem w kościele.

   W piątek, 2.12, po Mszy św. o godz. 18 spotkanie formacyjne Straży Honorowej.

   W sobotę, 3.12, o godz. 17 Nabożeństwo Fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

   W niedzielę, 4.12, po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Przed Mszą św. odmawiamy różaniec w intencji pokoju na świecie.

   Za tydzień na Mszy o godz. 11:00 poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom komunijnym. Zapraszamy rodziców i dzieci. Wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę na przygotowanie paczek dla ubogich. Potrzeb i prób z każdym dniem coraz więcej. Bóg zapłać za każde wsparcie.

   Taca za tydzień będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne, a składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.

   W najbliższą sobotę, 3 grudnia, o godz. 10.00 z Jarosławskiego Opactwa wyruszą biegacze w ramach VII Biegu dla Życia. Będą kierować się w stronę Muniny, a ostatecznym celem jest Klasztor Sióstr Karmelitanek w Przemyślu (44 km). Pobiegną w intencji obrony życia, zachęcamy do kibicowania.

    W zakrystii i w księgarni są już ŚWIECE CARITAS i opłatki na stół wigilijny. Ponieważ wzrosły koszty produkcji Caritas prosi o ofiarę 10 zł. Ofiara z opłatków przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Paderewskiego.